אנו בסוהו שואפים להציע לכם הלקוחות, מגוון רחב של מוצרים מעוצבים בקטגוריות שונות. תוכלו למצוא פריטים מגוונים בשלל מחירים, כך שכולם יכולים למצוא בסוהו פריטים התואמים את טעמם ואת צרכיהם. אנחנו שומרים על חדשנות כאשר המגוון משנה ומתחדש כל הזמן. בין הקטגוריות שלנו תוכלו למצוא – אביזרי מטבח, פריטים לילדים, בקבוקי שתייה, תיקים, מוצרים לאמבטיה, למשרד, אביזרי אופנה ועוד.

אנו עובדים עם המותגים המובילים בארץ ובעולם ומציעים מוצרים מעוצבים באיכות בלתי מתפשרת. על המוצרים הנמכרים ברשת הסוהו אף מוצעת אחריות למשך שנה אחת ממועד הרכישה, על פגמי ייצור בכפוף להצגת הוכחת רכישה תקפה.

יש לנו תשוקה לעולם העיצוב והדבר מתבטא בהיצע הרחב של המותגים המובילים מהארץ ומהעולם שאנו מציגים. המשותף לכולם- עיצוב מוקפד שאי אפשר לעמוד בפניו. כיום אנו מציעים למכירה כ- 70 מותגים עם מוצרים מעוצבים קלאסיים וגם חדשניים התואמים את הטרנדים הכי חמים בעולם העיצוב.

רשת הסוהו - רשת החנויות למוצרים מעוצבים מציעה מגוון עצום של פריטים בקטגוריות רבות: מוצרים לבית, חפצי נוי, אביזרים למטבח ולאירוח, אביזרים לאמבטיה, אביזרי אופנה, גאדג’טים מעוצבים, מוצרים למשרד, פריטים לילדים ועוד.
בסוהו תוכלו ליהנות ממגוון עצום של פריטים ממיטב בתי העיצוב בארץ ובעולם. הרשת הוגדרה כ “MECCA” של חנויות העיצוב בישראל ע”י אתר הלייף סטייל המוביל luxuryculture.com. ונבחרה כחנות העיצוב המובילה ע"י מגזין TIME OUT.
לרשת הסוהו 11 סניפים - בתל אביב, ירושלים, חיפה והקריות, רמת השרון, כפר סבא ורחובות, ואתר לרכישה אונליין