פח אשפה חכם שעושה את העבודה המלוכלכת

כולנו רוצים לחזור מידי יום לבית נקי ומזמין, אך יחד עם זאת התרחיש הבא ככל הנראה מוכר גם לכם. אתם מתחילים את יום העבודה בשעות הבוקר המוקדמות, עומדים שעות ארוכות בפקקים, מנסים לתמרן בין הילדים, העבודה והתחזוקה השוטפת של הבית. התוצאה- אתם מסיימים את היום עצבניים ועייפים כאשר הבית לא מספיק נקי ונראה כי העבודה לעולם לא מסתיימת. ומה זה הריח הזה? תור מי היה להוציא את הזבל? אוי לא..! השקית לא הייתה סגורה טוב ותכולת הפח נזלה. כנראה שהדבר האחרון בעולם שמתחשק לכם לעשות כרגע הוא להחליף את השקית בפח האשפה... מה אם הייתה לכם דאגה אחת פחות?
מה אם, היה לכם פח אשפה חכם, היודע לאטום את שקיות האשפה המלאות ולאחר מכן להחליפן באופן עצמאי.
נשמע לכם כמו מדע בדיוני? דווקא לא! העתיד כבר כאן והפח המטורף של חברת TOWNEW הגיע לרשת הסוהו ויכול להיות בקרוב גם שלכם.

פח אשפה חכם - אז איך זה עובד?

חברת TOWNEW עיצבה סדרת פחי אשפה חכמים עטורי פרסים, הפחים הראשונים בעולם עם טכנולוגיית איטום שקיות והחלפתן באופן עצמאי. פחים שהופכים את ההתמודדות עם האשפה לפחות מבולגנת ולנעימה הרבה יותר.
בלחיצה אחת על כפתור, טכנולוגיית האיטום התרמופלסטית המובנית אוטמת את השקית הנמצאת בתוך הפח. כדי להחליף את השקית כאשר הפח מלא, כל אשר עליכם לעשות הוא להרים את התא העליון כדי לשחרר את השקית ואז לתת לפח לאטום אותה באופן אוטומטי.
כל פח בסדרה מגיע עם טבעת מילוי שקיות ייעודית, הניתנת לרכישה חוזרת בנפרד כאשר השקיות בסט נגמרות.
כדי שלא תצטרכו ללכלך את הידיים, לפחים של TOWNEW יש אפילו פונקציה לפתיחה אוטומטית של מכסה הפח כאשר חיישני התנועה מזהים אתכם מתקרבים אליו ממרחק של עד 35 ס"מ!
אפילו לא תצטרכו יותר לנסות ולשכנע את הילדים להוציא את הזבל או להחליף את השקית בפח, עם הפחים של TOWNEW אחת המטלות הכי מעצבנות ומלוכלכות בבית הופכת לחוויה עתידנית ומהנה!

לקוחות מספרים על הפח

"העתיד של פחי האשפה כבר כאן, המוצר הזה מדהים!"
"אני אוהבת את הפונקציה המאפשרת פתיחה הגיינית של הפח ללא מגע ידיים, זה עובד בצורה נהדרת ואני ממליצה על המוצר בחום"
"מעולם לא נהניתי כל-כך מפח אשפה!"
"עד היום שנאתי להחליף את השקית בפח האשפה, אבל עם TOWNEW זה כל כך פשוט! בלחיצת כפתור השקית המלאה שבפח נאטמת ולאחר מכן הפח מחליף לשקית חדשה באופן עצמאי!" רוצים להצטרף לאלפי הלקוחות המרוצים מכל העולם וליהנות מפח חכם, עטור פרסים, שיעשה עבורכם את כל העבודה המלוכלכת?
סדרת הפחים החדשה מחכה לכם כעת באתר הסוהו במבצע השקה מיוחד, אל תפספסו!
לאחר שתתחילו להשתמש בפחי TOWNEW לא תבינו מה עשיתם עד היום בלעדיהם!